Jakub Adamiak

basic I,II,III

Polska-Łódź

jg.adamiak@gmail.com

Muzyka od zawsze grała mi w duszy. Nie wyobrażam sobie bez niej życia. Poszukując harmonii, zainteresował mnie temat terapeutycznego oddziaływania dźwięku. Tak pojawiła się fascynacja do miś i gongów. Później trafiłem na filmiki Nelly, gdzie odkryłem kamertony planetarne. Te niepozorne instrumenty okazały się bardzo skuteczne w przywracaniu równowagi. Postanowiłem dzielić się tym z ludźmi i obecnie profesjonalnie zajmuję się prowadzeniem sesji terapeutycznych.
 

Patrycja Krakowiak 

basic I,II,III

USA – przedmieścia Chicago

divinefeverllc@gmail.com 

Jak muzyka to tyko z czystego źródła tak jak nauczyciel . To czysta przyjemność brać kurs z dr Nelly . Gorąco polecam program i wykładowcę . Biorąc kurs z dr Nelly nie tracisz nic a zyskujesz wiele. Naucz się jak dobierać i gdzie przystawić  dźwięki z dobrej ręki.
Coś o sobie : Absolwentka fizjoterapii z licencją do wykonania zawodu z dala od ojczystej ziemi. Kiedy system zachodniej medycyny  coraz częściej pozostawia pacjenta bezradnego, głodny wiedzy terapeuta szuka różnorodnych technik i rozwiązań na nieustannej drodze do celu. 

Darek Bucki

basic I,II,III

Polska-okolice Krakowa
darqbucky@gmail.com
Muzyką i dźwiękami zajmuję się od młodych lat. Na kanał Nelly na YT trafiłem na początku ’22 roku. Przesłuchałem dokładnie wszystkie nagrania a następnie z intencją nauczenia się harmonizowania siebie oraz najbliższych, zdecydowałem się sprawdzić, czy dźwiękopunktura jest dla mnie.
Kurs jest bardzo rzetelną porcją wiedzy, która aż prosi się o dalsze zgłębianie. Przejrzyście wyłożone są w nim wybrane podstawowe aspekty medycyny chińskiej (głównym jest oczywiście akupunktura) poparte ciekawymi przykładami oraz ilustracjami. 
Każdy kto myśli o podejściu do życia w sposób szerszy gdzie liczy się balans i harmonia odnajdzie w tym kursie skarbnicę wiedzy o człowieku w ujęciu nie tylko materialnym ale i energetycznym z zachowaniem fraktalnej struktury kosmosu. Kurs nazwałbym przypomnieniem lub powrotem do źródeł tego czym w istocie jesteśmy, czyli falą dźwiękową nisosącą świadomość na planie materialnym. 
Samą dźwiękopunkturę nazwałbym umiejętnością wprawiania swojego ciała i ducha w stan rezonansu, samoregulacji i naprawy. 
Dziękuję Nelly, że podzieliłaś się tą wiedzą. Polecam serdecznie każdemu sesje dźwiękopunktury oraz sam kurs.
 
 
 
 

Hanna Rybińska

basic I,II,II

Polska, Radziejowice (koło Warszawy)

 hrhannarybinska@gmail.com

Jestem terapeutką z tytułem Mistrza Naturopatii.W swojej pracy korzystam z różnych narzędzi(medycyna bioinformacyjna, akupunktura, bioenergoterapia, terapie manualne). Od niedawna do wachlarza stosowanych przeze mnie metod dołączyłam dźwięk (kamertony, dzwony rurowe, gong).Dzisiaj nie wyobrażam sobie pracy bez nich. Odpowiednio dobrane częstotliwości w połączeniu z przemyślanym zestawem punktów akupunkturowych, często okazują się wystarczające, aby wprowadzić organizm w stan homeostazy i uruchomić wewnętrznego lekarza, które wie jak ma sobie pomóc. Dźwiękopunktura jest metodą niepozorną, potrafiącą jednak zdziałać cuda w zaledwie kilka minut.
Ukończyłam cały 3-stopniowy cykl szkoleń z Dźwiękopunktury. To że Nelly jest wyjątkowym człowiekiem to wie każdy, kto trafił choć na jeden filmik z jej udziałem. Ciepła, szczera i niezmanierowana, a do tego mądry i zdystansowany do siebie człowiek. Te cechy powodują, że szkolenie z Nią, to duża przyjemność połączona z ogromną dawką wiedzy. zachwyciło mnie to, że oprócz wiedzy z zakresu kamertonów (totalna dla mnie nowość), miałam możliwość odświeżyć sobie wiedzę z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i akupunktury. Nigdy dotąd nie trafiłam na taki kondens z tej dziedziny, zaprezentowany w tak czytelny i zrozumiały sposób. Polecam każdemu, od osób zajmujących się pracą terapeutyczną z klientami/pacjentami, po zwykłych ludzi chcących dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Ta metoda, choć bardzo niepozorna, ma niezwykłą moc.   

Aleksandra Szmidt

level: essential I, II, III

Wielka Brytania – Lester

treetrunktherapies@gmail.com

instagram: @olaszmidt_

Jestem kompozytorką, terapeutką dźwiękową i masażystką. Specjalizuję się w terapii głosu, masażu energetycznym misami tybetańskimi i w masażu szwedzkim. Od roku studiuję  Bsc akupunturę  w York (Wielka Brytania) . Wylądowałam u Nelly na kursie dźwiękopunktury   szczęśliwym trafem w 2021 i jestem mega wdzięczna za  głębię wiedzy, ale  przede wszystkim za wspaniałą mentorkę, nauczyciela i przyjaciela, jakim Nelly stała się dla mnie. Ten kurs był akademickim wyzwaniem i  pozwolił mi  rozwinąć skrzydła jako terapeuta kochający dźwięk, akupunkturę i pomaganie innym.

Bożena Wojewódzka

level : basic I,II,III

Polska – Marki (k/Warszawy)

bozenna.wojewodzka@gmail.com

Od dłuższego czasu interesuję się holistycznym podejściem do życia. Moja fascynacja dźwiękiem w aspekcie uzdrawiania – zaczęła się od koncertów mis i gongów tybetańskich. Wyraźnie odczuwając ich pozytywny wpływ  – zaczęłam szukać informacji o tym jak działa na nas muzyka, wibracje, częstotliwość. Tak pojawiły się w mojej przestrzeni – kamertony.       Metoda dr Nelly Radwanowskiej , w której stosujemy kamertony planetarne , to świat fascynującej wiedzy, którą z wielką radością i wdzięcznością będę wykorzystywać dla siebie i będę się nią dzielić z bliskimi. Z pewnością będę dalej zgłębiać tę wiedzę.  Jestem ciekawa, gdzie mnie zaprowadzi…….

Ewa Markowska-Lip

Polska – Warszawa

level : basic I, II, III

Medycyna energetyczna, w tym wpływ częstotliwości na nasze życie pasjonowały mnie od wielu lat, jednak świat dźwięku realnie zaistniał w moim życiu stosunkowo niedawno, dzięki dr Nelly. I uwiódł mnie on na tyle, że postanowiłam zgłębić tę wiedzę. W dużej mierze na własne potrzeby, bo uważam, że w obecnych czasach samodzielne dbanie o siebie i najbliższych staje się naszym „obowiązkiem”. Kamertony Planetarne w metodzie dr Nelly są fascynującym narzędziem i mogą stać się niezawodnym towarzyszem w naszym życiu…..bo właściwie zastosowane przynoszą spektakularne efekty, które przy odpowiednim zaangażowaniu, okazują się być w zasięgu każdego z nas.

Ewa Paluchowicz          

Niemcy – Sondershausen

level : basic I, II, III

eewik.40@gmail.com

Kiedy opowiadam znajomym i rodzinie o tym jak kamertony mogą wpłynąć na harmonię ciała i ducha spotykam się ze sporym zdziwieniem. I nie dziwi mnie to bo ja też byłam sceptyczna kiedy słuchałam jak Nelly o nich opowiadała. Tak niepozorna z wyglądu rzecz niesie w sobie moc uzdrawiania. Rozwibrowany kamerton wywołuje dźwięk, który przenosi mnie w przestrzeń ciszy i czegoś egzotycznego, jakby świata wschodu, świątynii pełnej magii. I zawsze mam tam dostęp tak długo i często jak chcę. 

Agnieszka Gołębiewska

Irlandia – Westmeath 

level: basic I, II, III

Jestem z zawodu pielęgniarką i od 12 lat pracuję ludźmi w podeszłym wieku. Przeprowadzam różne terapie mające na celu zwiększenie mobilności moich pacjentów i poprawę ich samopoczucia. Ostatnio wprowadzam również dźwiękoterapię. Zgadzam się w pełni z twierdzeniem Nelly, że dźwięk koi ludzkie ciało i wnosi radość ducha:-)

Agnieszka Sankowska

Polska – Warszawa
level: basic I, II, III
aurazdrowia@gmail.com
Odkąd pamiętam, obcowanie z naturą było mi zawsze bardzo bliskie. Głęboko wierzę, że jest to przestrzeń, na którą zawsze można liczyć i za którą zawsze warto podążać, ponieważ w niej znajdujemy ukojenie, a przede wszystkim odzyskujemy i odnajdujemy zdrowie. Kiedy żyjemy z nią w równowadze, ona zawsze potrafi nam się pięknie odwdzięczyć. Moje dotychczasowe poszukiwania naturalnych metod powrotu do zdrowia spowodowały, że rozpoczęłam studia z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a następnie na swojej drodze spotkałam się z dźwiękpunkturą, która od razu ze mną zarezonowała 🙂 TCM i kamertony planetarne uzupełniają się nawzajem, dlatego postanowiłam łączyć w swojej pracy obie dziedziny razem. Terapia ta leczy nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Uczy spojrzenia na siebie z perspektywy istoty, w której zawiera się wszystko:-)

Sylwia Dusza

 Polska 

level: basic I, II,III

sylwiadusza7@gmail.com

Od lat interesuję się holistycznym podejściem do życia. Praktykę zaczęłam od pracy z własnymi dolegliwościami zdrowotnymi. W trakcie dotychczasowej drogi: nauczyłam się masażu w nurcie Lomi, zdałam egzamin mistrzowski w zawodzie Bioenergoterapeuta, szkoliłam się i praktykuję malowanie z Duszy w nurcie Vedic-ART. W czasie pracy wykorzystuję też umiejętności jako Coach oraz sympatyk i praktyk Porozumienia bez przemocy /NVC/.
Dźwiękopunkturę stosuję od paru miesięcy i widzę jak dobrze działa na ludzi, zwierzęta, z którymi pracuję. Obserwuję i doświadczam jak praca z dźwiękiem połączona z indywidualnym doborem punktów na meridianach działa na jasność umysłu, przynosi relaks, harmonię i poprawia nastrój. W tej przestrzeni dzieją rzeczy poza słowami 🙂

Magdalena Winnicka         

Polska, Bystrzyca Kłodzka

level: basic I,II,III

magwi21@o2.pl

Jestem  nauczycielem, pedagogiem specjalnym, terapeutą i logopeda, a od niedawna także certyfikowanym specjalistą dźwiękopunktury. Na co dzień pracuję z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i kocham swoja pracę! Moje życie to historia wytrwałości w realizacji celów i marzeń w połączeniu z miłością do drugiego człowieka. Do tej mieszanki dodam jeszcze trochę zdrowego rozsądku ,serca, wrażliwości i szczyptę twardego stąpania po ziemi. Ot cała ja !
 

Kaya Olczyk                    

Kanada – Peterborough

level:basic I, II, III

stoneylakehealthandwellness@gmail.com

Od dzieciństwa uwielbiałam spędzać czas na łonie natury, śpiewać, grać na instrumentach i tańczyć.  Fascynacja anatomią człowieka wciągnęła mnie w studia rehabilitacji, 

yogi i medytacji.Mnóstwo radości sprawiają mi uśmiechy ludzi po przeprowadzeniu sesji dźwiękowo ruchowej, ich stan emocjonalny i fizyczny poprawia się natychmiastowo.

Do dziś muzyka i ruch a w szczególność na świeżym 
powietrzu odgrywa wielka role w moim życiu i w leczeniu 
ludzi.Odkąd zaczęłam wprowadzać Kamertony planetarne w połączeniu z dry cupping (banki), ludzie odczuwają nieskazitelna harmonie i balans duchowo emocjonalnego 

oraz zmniejszenie bólu. One Love🌸

 

Małgorzata Stankiewicz  

Francja – La Turbie (okolice Nicei)

level – basic I, II, III

malgorzatastankiewicz8@gmail.com