Ola Szmidt

level: basic I, II, III

Wielka Brytania – York

mail: olaszmidt@nca.ac.uk

instagram: @olaszmidt_

Jestem kompozytorką, terapeutką dźwiękową i masażystką Specjalizuję się w terapii głosu masażu energetycznym misami tybetańskimi i w masażu szwedzkim. Od roku studiuję  Bsc akupunturę  w York (Wielka Brytania) . Wylądowałam u Nelly na kursie dźwiękopunktury   szczęśliwym trafem w 2021 i jestem mega wdzięczna za  głębię wiedzy, ale  przede wszystkim za wspaniałą mentorkę, nauczyciela i przyjaciela jakim Nelly stała się dla mnie. Ten kurs był akademickim wyzwaniem i  pozwolił mi  rozwinąć skrzydła jako terapeuta kochający dźwięk, akupunkturę i pomaganie innym.

 

Bożena Wojewódzka

level : basic I,II,III

Polska – Marki (k/Warszawy)

mail: bozenna.wojewodzka@gmail.com

“Od dłuższego czasu interesuję się holistycznym podejściem do życia. Moja fascynacja dźwiękiem w aspekcie uzdrawiania – zaczęła się od koncertów mis i gongów tybetańskich. Wyraźnie odczuwając ich pozytywny wpływ  – zaczęłam szukać informacji o tym jak działa na nas muzyka, wibracje, częstotliwość. Tak pojawiły się w mojej przestrzeni – kamertony.       Metoda dr Nelly Radwanowskiej , w której stosujemy kamertony planetarne , to świat fascynującej wiedzy, którą z wielką radością i wdzięcznością będę wykorzystywać dla siebie i będę się nią dzielić z bliskimi. Z pewnością będę dalej zgłębiać tę wiedzę.  Jestem ciekawa, gdzie mnie zaprowadzi…….”

Ewa Markowska-Lip

Polska – Warszawa

level : basic I, II, III

“Medycyna energetyczna, w tym wpływ częstotliwości na nasze życie pasjonowały mnie od wielu lat, jednak świat dźwięku realnie zaistniał w moim życiu stosunkowo niedawno, dzięki dr Nelly. I uwiódł mnie on na tyle, że postanowiłam zgłębić tę wiedzę. W dużej mierze na własne potrzeby, bo uważam, że w obecnych czasach samodzielne dbanie o siebie i najbliższych staje się naszym „obowiązkiem”. Kamertony Planetarne w metodzie dr Nelly są fascynującym narzędziem i mogą stać się niezawodnym towarzyszem w naszym życiu…..bo właściwie zastosowane przynoszą spektakularne efekty, które przy odpowiednim zaangażowaniu, okazują się być w zasięgu każdego z nas.”

Ewa Paluchowicz          

Niemcy – Sondershausen

level : basic I, II, III

eewik.40@gmail.com

Kiedy opowiadam znajomym i rodzinie o tym jak kamertony mogą wpłynąć na harmonię ciała i ducha spotykam się ze sporym zdziwieniem. I nie dziwi mnie to bo ja też byłam sceptyczna kiedy słuchałam jak Nelly o nich opowiadała. Tak niepozorna z wyglądu rzecz niesie w sobie moc uzdrawiania. Rozwibrowany kamerton wywołuje dźwięk, który przenosi mnie w przestrzeń ciszy i czegoś egzotycznego, jakby świata wschodu, świątynii pełnej magii. I zawsze mam tam dostęp tak długo i często jak chcę. 

Agnieszka Gołębiewska

Irlandia – Westmeath 

level: basic I, II, III

Jestem z zawodu pielęgniarką i od 12 lat pracuję ludźmi w podeszłym wieku. Przeprowadzam różne terapie mające na celu zwiększenie mobilności moich pacjentów i poprawę ich samopoczucia. Ostatnio wprowadzam również dźwiękoterapię. Zgadzam się w pełni z twierdzeniem Nelly, że dźwięk koi ludzkie ciało i wnosi radość ducha:-)

Agnieszka Sankowska

Polska – Warszawa
level: basic I, II, III
aurazdrowia@gmail.com
tel: 608 466 243

Odkąd pamiętam, obcowanie z naturą było mi zawsze bardzo bliskie. Głęboko wierzę, że jest to przestrzeń, na którą zawsze można liczyć i za którą zawsze warto podążać, ponieważ w niej znajdujemy ukojenie, a przede wszystkim odzyskujemy i odnajdujemy zdrowie. Kiedy żyjemy z nią w równowadze, ona zawsze potrafi nam się pięknie odwdzięczyć. Moje dotychczasowe poszukiwania naturalnych metod powrotu do zdrowia spowodowały, że rozpoczęłam studia z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a następnie na swojej drodze spotkałam się z dźwiękpunkturą, która od razu ze mną zarezonowała 🙂 TCM i kamertony planetarne uzupełniają się nawzajem, dlatego postanowiłam łączyć w swojej pracy obie dziedziny razem. Terapia ta leczy nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Uczy spojrzenia na siebie z perspektywy istoty, w której zawiera się wszystko:-)

Sylwia Dusza

 Polska 
level: basic I, II,II
sylwiadusza7@gmail.com.

tel: 502 034 707

Od lat interesuję się holistycznym podejściem do życia. Praktykę zaczęłam od pracy z własnymi dolegliwościami zdrowotnymi. W trakcie dotychczasowej drogi: nauczyłam się masażu w nurcie Lomi, zdałam egzamin mistrzowski w zawodzie Bioenergoterapeuta, szkoliłam się i praktykuję malowanie z Duszy w nurcie Vedic-ART. W czasie pracy wykorzystuję też umiejętności jako Coach oraz sympatyk i praktyk Porozumienia bez przemocy /NVC/.

Dźwiękopunkturę stosuję od paru miesięcy i widzę jak dobrze działa na ludzi, zwierzęta, z którymi pracuję. Obserwuję i doświadczam jak praca z dźwiękiem połączona z indywidualnym doborem punktów na meridianach działa na jasność umysłu, przynosi relaks, harmonię i poprawia nastrój. W tej przestrzeni dzieją rzeczy poza słowami 🙂

Magdalena Winnicka         

Polska, Bystrzyca Kłodzka
level: basic I, II, III

magwi21@o2.pl

tel. 697 664 103

Jestem  nauczycielem, pedagogiem specjalnym, terapeutą i logopeda, a od niedawna także certyfikowanym specjalistą dźwiękopunktury. Na co dzień pracuję z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i kocham swoja pracę! Moje życie to historia wytrwałości w realizacji celów i marzeń w połączeniu z miłością do drugiego człowieka. Do tej mieszanki dodam jeszcze trochę zdrowego rozsądku ,serca, wrażliwości i szczyptę twardego stąpania po ziemi. Ot cała ja !
 

Kaya Olczyk                    

Kanada – Peterborough

level:basic I, II, III

stoneylakehealthandwellness@gmail.com

Od dzieciństwa uwielbiałam spędzać czas na łonie natury, śpiewać, grać na instrumentach i tańczyć.  Fascynacja anatomią człowieka wciągnęła mnie w studia rehabilitacji, 

yogi i medytacji.Mnóstwo radości sprawiają mi uśmiechy ludzi po przeprowadzeniu sesji dźwiękowo ruchowej, ich stan emocjonalny i fizyczny poprawia się natychmiastowo.
Do dziś muzyka i ruch a w szczególność na świeżym 
powietrzu odgrywa wielka role w moim życiu i w leczeniu 
ludzi.Odkąd zaczęłam wprowadzać Kamertony planetarne w połączeniu z dry cupping (banki), ludzie odczuwają nieskazitelna harmonie i balans duchowo emocjonalnego 
oraz zmniejszenie bólu. One Love🌸
 

Małgorzata Stankiewicz  

Francja – La Turbie (okolice Nicei)
level – basic I, II, III
mail: malgorzatastankiewicz8@gmail.com

tel:+33 640 62 49 46