INSTRUMENTY

GŁOS
jest najpotężniejszym instrumentem, który najdoskonalej stroi ciało na wszystkich poziomach, dzięki swej unikalnej mocy współrezonansu . Czysta, nie przetworzona sygnatura głosowa stanowi klucz do potencjału genetycznego, w którym jest zawarta instrukcja samo-uzdrawiania się ciała. Emisja czystego głosu bez nakładek emocjonalnych , bez wysiłku, bez słów, nie wpisująca się w absolutnie żadne nurty wyznaniowo-duchowe, jest najefektywniejszą metodą pobudzania mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowienie ciała na wszystkich poziomach.

KAMERTONY
wykonane ze stali szlachetnej oraz mosiądzu nastrojone na dźwięki planet i ciał niebieskich galaktyki Drogi Mlecznej oraz na dźwięki antycznej skali Solfeggio. Są to małe instrumenty nadające się wyłącznie do sesji indywidualnych, bowiem są zbyt ciche do zastosowania (bez wzmacniaczy) podczas sesji zbiorowych i koncertów. Indywidualna sesja uzdrawiania dźwiękiem obejmuje ich zastosowanie punktowe (punkty na meridianach) jak również eteryczne (w polu morfogennym).

Instrumenty KRYSZTAŁOWE

są wykonane z czystej krzemionki (99% SiO2), której wibracje penetrują do najgłębszych struktur ciała, wchodząc z nimi w rezonans wspomagają procesy regeneracyjne i naprawcze. Krzemionka w formie półszlachetnego kamienia jest z natury swojej piezoelektryczna i cechuje ją najwyższa elastyczność w świecie minerałów. Właśnie dlatego instrumenty kryształowe są źródłem dźwięków o nadzwyczajnej mocy akustycznej i krystalicznej czystości, która zapewnia uzdrawiająca efektywność na wszystkich poziomach ciała ludzkiego. Ich oddziaływanie można określić jako rozluźniająco-odżywczy, piezo-akustyczny masaż dla całego ciała, odczuwalny przez każdego człowieka, niezależnie od stopnia wrażliwości na dźwięki.

LIRA KRYSZTAŁOWA

wykonana ręcznie w Kanadzie ,strojona na bazie nuty 432Hz.Jest zbudowana z 8-miu kryształowych tubek harmonicznych (skala pentatoniczna) precyzyjnie nastrojonych .Elastyczne zamocowanie poszczególnych elementów do konstrukcji z wysokiej jakości materiałów, powoduje ,że podczas gry na instrumencie oscylujące tubki wydobywają nadzwyczaj czyste, głębokie dźwięki, bez jakichkolwiek zbędnych dysonansów.Podczas sesji dźwiękowych lira jest wprowadzana w ruchy falowe nad głowami uczestników, co odczuwalnie wzmacnia przestrzenność i kołysząco-kojący odbiór wydobywających się z niej dźwięków.

PIRAMIDY KRYSZTAŁOWE
wykonane z japońską precyzją, skonstruowane zgodnie z odpowiednimi proporcjami geometrycznymi, które powodują ,iż wydobywające się z nich dźwięki wywołują niezwykłe kojące odczucie ich przestrzenności, którą dodatkowo wzmacnia wprowadzenie instrumentu w ruch wirujący, bezpośrednio nad głową.

MISY KRYSZTAŁOWE
dźwiękowo zsynchronizowane ze sobą 3 pary mis (jedna nuta w dwóch częstotliwościach) dają możliwość wybrzmiewania „zaczarowanych, 1-nutowych duetów”, których moc przenosi słuchacza w inne przestrzenie odczuwania poza znanym odbiorem zmysłowym.

KAMERTON KRYSZTAŁOWY
ręcznie wykonany w Australii, nastrojony na nutę F.
Duży rozmiar tego instrumentu (długość 43cm) przyczynia się do znamiennej mocy i długiego czasu wybrzmiewania jednorodnego dźwięku, który świetnie koi serce , wnosząc lekkość i poczucie uwolnienia.

GONGI –SŁONECZNY, WIETRZNY, TAM TAM.
Są to potężne instrumenty o kształcie okrągłych platform, wykonanych z mosiądzu , zawieszanych na stojakach, a dźwięk wydobywa się z nich pod wpływem uderzania lub pocierania różnorodnymi pałkami. Uziemiająca moc gongów jest nieporównywalna do żadnych innych instrumentów. Całe ciało poddaje się ich „resetującemu” działaniu, które można porównać do oczyszczającej burzy z masywnym deszczem. Muzyka gongów jest absolutnie wspaniałym przygotowaniem ciała do oddziaływania bardziej subtelnych instrumentów, poszerzających spektrum oddziaływania dźwięków w obszarach bardziej subtelnych, wymagających innego „nośnika”(instrumenty kryształowe).

MISY MOSIĘŻNE
Duże misy są świetnym dopełnieniem gongów, a możliwość umieszczania ich bezpośrednio na ciele ludzkim jest dobra metodą rozpraszania miejscowych blokad wywołujących ból, uczucie zacisku lub rozpierania.
Małe misy ZEN emitują wysokie dźwięki o charakterze medytacyjnym, wprowadzając atmosferę spokoju z zanurzeniem się w głąb siebie.

TUBY HARMONICZNE – Wenus & Mars.
Tworzą przepiękny harmonijny interwał: kwintę czystą , której głęboki odprężający i uspokajający wpływ wplata się w harmonię innych instrumentów, pogłębiając uzdrawiającą efektywność sesji.

TUBKI HARMONICZNE – Planetarne.
Obejmują dźwięki wszystkich planet Galaktyki Drogi Mlecznej, wprowadzając namiastkę „kosmicznej magii” podczas sesji dźwiękowej. Wytwarzane określone interwały i akordy „niebiańskich„ dźwięków oddziałują na wszystkie aspekty ludzkiej natury, przywracając im zrównoważenie.

MONOCHORD KONCERTOWY + TAMBURA
wykonany w Niemczech z perfekcyjną precyzją muzyczną i dbałością o estetykę. Nastrojony na wysokość tonu (pitch) 432Hz. Jest to instrument , jak sama nazwa wskazuje, oparty o jedną nutę wybrzmiewaną w dwóch oktawach, co wywołuje w odbiorcy uczucie niesłychanej głębi dźwięku wydobywającego się z długich strun instrumentu (160cm). Monochord ten posiada „przyjemny” wbudowany dodatek w postaci 4-ro strunowej Tambury, której charakterystyczne zawodzące dźwięki przenoszą słuchacza w klimaty hinduskich świątyń.
GUZHENG-chiński Zither 21-strunowy. Głębia muzyki, wydobywającej się z tego instrumentu wprowadza słuchacza w orientalne klimaty Chin, skojarzone z medytacyjnym relaksem i odprężeniem. Zachwycający dźwięk całej harmonii , wydobywający się pod wpływem płynnego ruchu dłoni po wszystkich strunach wywołuje we mnie nieustający zachwyt i stanowi cudowne rozpoczęcie lub zakończenie sesji dźwiękowej.

DZWONECZKI SHANTI
są źródłem delikatnych dźwięków , przypominających wielu osobom stan niewinnej radości dzieciństwa. Szczególnie ich zastosowanie na zakończenie sesji stanowi przyjemne zwieńczenie ,a jednocześnie delikatnie wybudza ze stanu głębokiego relaksu.

BĘBEN OCEANICZNY I KIJ DESZCZOWY
to instrumenty wytwarzające dźwięki przypominające szum morskich fal oraz spadających kropelek deszczu. Wplatając je pomiędzy inne harmoniczne uzyskuje się poczucie głębokiego połączenia z Mamą-Ziemią

Guzheng

inaczej Chiński Zither, jest 21-strunowym instrumentem etnicznym. Można go stroić na dowolną skalę muzyczną. Wydaje przepiękna harmonię dźwięków wprowadzających słuchacza w azjatyckie klimaty muzyczne. Jest wspaniałym dopełnieniem sesji dźwiękowej ,szczególnie na jej zakończenie.