INSTRUMENTY

GŁOS
jest najpotężniejszym instrumentem, który najdoskonalej stroi ciało na wszystkich poziomach, dzięki swej unikalnej mocy współrezonansu . Czysta, nie przetworzona sygnatura głosowa stanowi klucz do potencjału genetycznego, w którym jest zawarta instrukcja samo-uzdrawiania się ciała. Emisja czystego głosu bez nakładek emocjonalnych , bez wysiłku, bez słów, nie wpisująca się w absolutnie żadne nurty wyznaniowo-duchowe, jest najefektywniejszą metodą pobudzania mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowienie ciała na wszystkich poziomach oraz ma znamienne znaczenie w procesach uwalniania się z nieorganicznego konstruktu ziemskiego matriksu.

KAMERTONY
Wykonane ze stali szlachetnej oraz  mosiądzu, nastrojone na dźwięki planet i ciał niebieskich galaktyki Drogi Mlecznej oraz na dźwięki antycznej skali Solfeggio. Są to małe instrumenty wykorzystywane do sesji indywidualnych w zastosowaniu punktowym (punkty na meridianach) jak również eterycznym (bez-dotykowo).

Instrumenty KRYSZTAŁOWE

są wykonane z czystej krzemionki (99% SiO2), której wibracje penetrują do najgłębszych struktur ciała, wchodząc z nimi w rezonans wspomagają procesy regeneracyjne i naprawcze. Krzemionka w formie półszlachetnego kamienia jest z natury swojej piezoelektryczna i cechuje ją najwyższa elastyczność w świecie minerałów. Właśnie dlatego instrumenty kryształowe są źródłem dźwięków o nadzwyczajnej mocy akustycznej i krystalicznej czystości, która zapewnia uzdrawiająca efektywność na wszystkich poziomach ciała ludzkiego. Ich oddziaływanie można określić jako rozluźniająco-odżywczy, piezo-akustyczny masaż dla całego ciała, odczuwalny przez każdego człowieka, niezależnie od stopnia wrażliwości na dźwięki.

Instrumenty kryształowe odgrywają wiodącą rolę w procesach uwalniania z nieorganicznej siatki matriksu Ziemi (wyjście z recyklingu/reinkarnacji dusz).

LIRA KRYSZTAŁOWA

Jest zbudowana z 8-miu kryształowych tubek harmonicznych (skala pentatoniczna) precyzyjnie nastrojonych na bazie częstotliwości 432Hz .Elastyczne zamocowanie poszczególnych elementów do konstrukcji z wysokiej jakości materiałów powoduje ,że podczas gry na instrumencie oscylujące tubki wydobywają nadzwyczaj czyste, głębokie dźwięki konsonansowe. W związku z bardzo wysokimi frekwencjami wydobywającymi się z tego instrumentu, powstaje odczucie przeniesienia się poza aktualną czasu-przestrzeń. W połączeniu z dźwiękami mis kryształowych i głosu staje się efektywnym narzędziem do podróży międzywymiarowych ( uwaga:zakres oddziaływania w odniesieniu do aspektów duchowych jest ściśle uzależniony od zakresu aktywności DNA osoby poddawanej tym oddziaływaniom).

PIRAMIDY KRYSZTAŁOWE
Precyzyjnie skonstruowane zgodnie z odpowiednimi proporcjami geometrycznymi, które powodują ,iż wydobywające się z nich dźwięki wywołują niezwykłe kojące odczucie ich przestrzenności. Sa zamocowane bezpośrednio nad ciałem osoby leżącej na łóżku. 

MISY KRYSZTAŁOWE
Stanowią fundament wszystkich sesji, bowiem ich współbrzmiące dźwięki penetrują do najgłębszych struktur ciała , a co najistotniejsze to przenoszą nas w “nieznany kosmos doznań”. 

KAMERTONY KRYSZTAŁOWE

Stanowią wspaniałe dopełnienie wcześniej opisanych instrumentów kryształowych.
Są stosowane zarówno eterycznie jak również stawianie na kluczowych strefach energetycznych. Spełniają ważną rolę w procesach uwalniania od podczepów i blok energetycznych.

GONGI –SŁONECZNY, WIETRZNY, TAM TAM.
Są to potężne instrumenty o kształcie okrągłych platform, wykonanych z mosiądzu , zawieszanych na stojakach, a dźwięk wydobywa się z nich pod wpływem uderzania lub pocierania różnorodnymi pałkami. Uziemiająca moc gongów jest nieporównywalna do żadnych innych instrumentów. Całe ciało poddaje się ich „resetującemu” działaniu, które można porównać do oczyszczającej burzy z masywnym deszczem. wybrzmiewanie gongów jest absolutnie wspaniałym przygotowaniem ciała do oddziaływania bardziej subtelnymi instrumentami, których spektrum oddziaływania dotyczy obszarów bardziej subtelnych, wymagających innego „nośnika”(instrumenty kryształowe).

MISY MOSIĘŻNE
Duże misy są świetnym dopełnieniem gongów, a możliwość umieszczania ich bezpośrednio na ciele ludzkim jest dobra metodą rozpraszania miejscowych blokad wywołujących ból, uczucie zacisku lub rozpierania.
Małe misy ZEN emitują wysokie dźwięki o charakterze medytacyjnym, wprowadzając atmosferę spokoju z zanurzeniem się w głąb siebie.

Duże TUBY i małe  TUBKI HARMONICZNE Planetarne.
Obejmują dźwięki wszystkich planet Galaktyki Drogi Mlecznej, wprowadzając namiastkę „kosmicznej magii” podczas sesji dźwiękowej. Wytwarzane określone interwały i akordy „niebiańskich„ dźwięków oddziałują na wszystkie aspekty ludzkiej natury, przywracając im zrównoważenie.Odwzorowują Muzykę Sfer, a ich rozmieszczenie dookoła leżącej osoby sprawia podróży głęboko w kosmos.

MONOCHORD KONCERTOWY + TAMBURA
Nastrojony w oparciu o  432Hz. Jest to instrument , jak sama nazwa wskazuje, oparty o jedną nutę wybrzmiewaną w dwóch oktawach, co wywołuje w odbiorcy uczucie niesłychanej głębi dźwięku wydobywającego się z długich strun instrumentu (160cm). Monochord ten posiada „przyjemny” wbudowany dodatek w postaci 4-ro strunowej Tambury, której charakterystyczne zawodzące dźwięki przenoszą słuchacza w klimaty hinduskich świątyń.

 

DZWONECZKI SHANTI
są źródłem delikatnych dźwięków , przypominających wielu osobom stan niewinnej radości dzieciństwa. Szczególnie ich zastosowanie na zakończenie sesji stanowi przyjemne zwieńczenie ,a jednocześnie delikatnie wybudza ze stanu głębokiego relaksu.

GUZHENG

Jest to chiński Zither 21-strunowy. Głębia muzyki, wydobywającej się z tego instrumentu wprowadza słuchacza w orientalne klimaty Chin, skojarzone z medytacyjnym relaksem i odprężeniem. Zachwycający dźwięk całej harmonii , wydobywający się pod wpływem płynnego ruchu dłoni po wszystkich strunach wywołuje we mnie nieustający zachwyt i stanowi cudowne rozpoczęcie lub zakończenie sesji dźwiękowej.