Wraz z utalentowaną pianistką Judytą Grabowską zaplanowałyśmy cykl  4 koncertów o charakterze głęboko transformującym na wszystkich poziomach życia ludzkiego. 

 Za nami już 3 koncerty z wypełnioną po brzegi salą, a w marcu ostatni

Jesteśmy bardzo wzruszone napływającymi do nas wieloma słowami uznania i wyrażaną chęcią ponownego uczestniczenia w następnych wydarzeniach.

Co tu dużo mówić,…, dotychczas było wspaniale i mamy wielką nadzieję, że nasz entuzjazm i zadowolenie ze współpracy będą się przejawiać poprzez kolejne projekty muzyczne.

Niezwykła moc nieprzetworzonych dźwięków instrumentów naturalnych i głosu wywołuje najgłębsza  przemianę zarówno w obszarze biologii ciała jak również w przestrzeniach nierozpoznawalnych dla umysłu. 

Mamy do dyspozycji : 4 gongi, wiele mis kryształowych i mosiężnych, 2 liry kryształowe, zestaw planetarnych tub harmonicznych, kilka instrumentów strunowych (Monochord, Guqin, Guzheng, Qanun), kije deszczowe, bęben oceaniczny, dzwonki Shanti oraz bambusowe. Na każdy z koncertów dobieramy różne zestawy instrumentów,  co czyni różnice w charakterze każdego wydarzenia.

Koncerty, będące dalekimi podróżami o charakterze transcendentnym zawsze wywołują “odcisk harmoniczny” u uczestników. Pobudzają biologiczne mechanizmy samo-naprawcze na poziomie ciała fizycznego i “rozpuszczanie” blokujących programów umysłu.

To najkrótsza i najprzyjemniejsza droga do uwolnienia się z uwikłań umysłu i odzyskania mocy sprawczej w swoim życiu.

Koncerty “Poza Iluzją Czasu i Przestrzeni” otwierają drzwi do szeroko rozumianej Wolności…, niemożliwej do zrozumienia ani opisania… 

D A N E   O R G A N I Z A C Y J N E 

koszt-200 PLN

rezerwacja miejsca – zadatek 100 PLN na konto Judyty (blik) 506 445 011.  Pozostała kwota 100 PLN na miejscu (gotówka). Dokonanie rezerwacji gwarantuje miejsce i cenę 200 PLN. 

PIERWSZE 12 OSÓB  MA ZAGWARANTOWANE WYGODNE MATERACE. Pozostałe osoby potrzebują własnej maty. Bardzo proszę wysłać SMS-a do Judyty przed dokonaniem wpłaty  z pytaniem o dostępność biletów. Po wpłacie ponownie proszę wysłać SMS, na który otrzymasz potwierdzenie i informację czy jesteś uprzywilejowany (materace), czy własna mata w chodzi w grę. 

Bardzo prosimy o przybywanie na 17.30, bo koncert zaczynamy punktualnie o 18.00 i kończymy o 19.30. 

W razie dodatkowych pytań organizacyjnych można dzwonić do Judyty 506 445 011  jedynie w godzinach: 19.00-20.00 albo napisać SMS.

Adres lokalu: Samo Centrum Wszechświata, Warszawa, ul.Chłodna 29 (wejście od ul.Krochmalnej, gdzie można zaparkować).

Do zobaczenia