Co to jest Dźwiękopunktura© ?

Na moim kanale Youtube są publikowane wykłady na temat wybranych zagadnień .

Dźwiękopunktura© jest autorską metodą uzdrawiania kamertonami nastrojonymi na dźwięki planetarne. Stanowi zwieńczenie wielu lat praktyki i obserwacji w zakresie leczniczego wpływu dźwięku na organizm ludzki. Techniki stosowane podczas uzdrawiania tą metodą powstały w oparciu o elementy pre-atlantyckiej wiedzy Keylontycznej oraz zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Połączenie wiedzy z obydwu obszarów wzajemnie dopełniajacych się zainspirowało mnie do stworzenia praktycznej i bardzo efektywnej metody przywracania stanu zdrowia i poprawy jakości życia . Ciało ludzkie, będące harmonicznym mikro-kosmosem strojone dźwiękami makro-kosmosu ulega harmonizacji na zasadzie współ-rezonansu.

Wprowadzanie dźwięków planet bezpośrednio do meridianów, będących strunami rezonansowymi, przywołuje “niebiańską harmonię” w ciele ludzkim. Planeta Ziemia porusza się po spirali Galaktyki Drogi Mlecznej. Człowiek doświadcza swego życia w oparciu o spiralę DNA. We wszystkie elementy ludzkiego życia wpisana jest odwieczna zasada:Co na Górze, to na Dole.Każda dysharmonia na planie naszego życia jest jednoznaczna z rozstrojeniem harmonicznego wzorca kosmosu,czyli brak synchronizacji wibracyjnej mikrokosmosu z makrokosmosem.Spełnione człowieczeństwo można by przyrównać do nastrojonego mikrokosmicznego instrumentu, który wybrzmiewa dźwięki makrokosmosu. Zatem uzdrawianie jest jednoznaczne ze strojeniem w oparciu o wzorzec harmoniczny Ziemi poprzez cztery pory roku.

Przywracanie pierwotnego wzorca wibracji kosmosu w ciele człowieka opiera się o zjawisko współ-rezonansu. Mając do dyspozycji dźwięki harmonii sfer możemy przywrócić pierwotne częstotliwości naszego ciała , a w konsekwencji aktywować uśpiony potencjał genetyczny (DNA). Jedynie wibracyjne zjednoczenie z Ziemią umożliwia nam przywrócenie równowagi biologicznej, jak również otwarcie zamrożonego potencjału kreacji. Ten podstawowy dźwięk stanowi niejako główną oś potężnego systemu uzdrawiania dźwiękiem, w którym wszystkie inne nuty, odwzorowujące pozostałe planety i ciała niebieskie, tworzą interwały harmoniczne, wplatające nas w Całość Kosmosu, zawartego w nas.

Dźwiękopunktura© stroi organizm w zakresie:
– układu immunologicznego (zaburzenia autoimmunologiczne, słaba odporność),
 – gospodarki hormonalnej (leczenie chorób endokrynologicznych),
– metabolizmu (otyłość,dna moczanowa, cukrzyca,…),
– funkcjonowanie układu nerwowego (koncentracja, drętwienia, choroby neurologiczne),
– chorób określonych narządów i tkanek ,
– harmonizowania wszelkich zaburzeń emocjonalnych (lęki, złość, napięcie, smutek),
– uruchamiania intuicji i kreatywności,
– usuwania wszelkich konsekwencji stresu.