Co to jest Dźwiękopunktura© ?

W zakładce WIDEO znajdują się nagrania na ten ten temat

Dźwiękopunktura© jest autorską metodą uzdrawiania kamertonami nastrojonymi na dźwięki planetarne. Stanowi zwieńczenie wielu lat praktyki i obserwacji w zakresie leczniczego wpływu dźwięku na organizm ludzki. Techniki stosowane podczas uzdrawiania tą metodą powstały w oparciu o  zasady Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (TCM) oraz aspekty astrologii medycznej. Częstotliwości planetarne zostały obliczone przez naukowca Hansa Cousto, który w oparciu o wiedzę matematyczno-astronomiczną i przekazał wyniki swej pracy w publikacji “Cosmic Octave”. Osoby zainteresowane zgłębieniem metodologii ustalania tych częstotliwości odsyłam bezpośrednio do tej publikacji.

Połączenie wiedzy z obydwu obszarów wzajemnie dopełniajacych się zainspirowało mnie do stworzenia praktycznej i efektywnej metody przywracania stanu zdrowia i poprawy jakości życia . 

Ciało ludzkie będące harmonicznym “mikrokosmosem” strojone dźwiękami “makrokosmosu” podlega ustrukturyzowaniu przynoszącemu ulgę w wielu problemach zdrowotnych i losowych.

Każda dysharmonia na planie naszego życia oznacza  rozstrojenie harmonicznego wzorca makro na poziomie mikro, którym jest zindywidualizowane życie ludzkie.  Przywracanie pierwotnego wzorca wibracji  w ciele człowieka opiera się o zjawisko współ-rezonansu. dz

Dźwięk Ziemi w cyklu Rocznym (136,1Hz)  stanowi  główną oś  systemu uzdrawiania dźwiękiem, w którym wszystkie inne częstotliwości planetarne  tworzą interwały harmoniczne wprowadzane do systemu merydianowego. 

Dźwiękopunktura© stroi organizm we wszystkich  zakresach ludzkiego życia. Stan ciała fizycznego jest zawsze odwzorowaniem harmoniki mentalno-emocjonalnej, której właściwe nastrojenie warunkuje dobry stan zdrowia.