Co to jest Dźwiękopunktura© ?

WIZYTÓWKA  (kliknij)

W zakładce WIDEO znajdują się nagrania na ten ten temat

Dźwiękopunktura© jest autorską metodą uzdrawiania kamertonami nastrojonymi na dźwięki planetarne. Stanowi zwieńczenie wielu lat praktyki i obserwacji w zakresie leczniczego wpływu dźwięku na organizm ludzki. Techniki stosowane podczas uzdrawiania tą metodą powstały w oparciu o  zasady Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (TCM) oraz  aspekty wiedzy Keylontycznej.

Połączenie wiedzy z obydwu obszarów wzajemnie dopełniajacych się zainspirowało mnie do stworzenia praktycznej i efektywnej metody przywracania stanu zdrowia i poprawy jakości życia . Ciało ludzkie, będące harmonicznym “mikrokosmosem” strojone dźwiękami “makrokosmosu” ulega harmonizacji na zasadzie współrezonansu.

Wprowadzanie dźwięków poprzez punkty akupunkturowe do meridianów, będących strunami rezonansowymi, przywołuje harmonię w ciele ludzkim. 

Żyjemy pod kopułą nieboskłonu , na którym wyświetlają się częstotliwości planetarne, będące naszym kosmicznym domem wibracji. We wszystkie elementy ludzkiego życia wpisana jest odwieczna zasada: Co na Górze, to na Dole. Każda dysharmonia na planie naszego życia oznacza  rozstrojenie harmonicznego wzorca makro na poziomie mikro, którym jest zindywidualizowane życie ludzkie.  Zatem uzdrawianie dźwiękiem oznacza przywracanie pierwotnej matrycy harmonicznej “Muzyki Sfer” w nas .

Przywracanie pierwotnego wzorca wibracji  w ciele człowieka opiera się o zjawisko współ-rezonansu. Mając do dyspozycji dźwięki niebiańskiej  harmonii  możemy przywrócić pierwotne częstotliwości naszego ciała , a w konsekwencji wpłynąć na zakres aktywności genomu (DNA). 

Dźwięk Ziemi w cyklu Rocznym  stanowi  główną oś  systemu uzdrawiania dźwiękiem, w którym wszystkie inne częstotliwości odwzorowujące pozostałe wibracje nieboskłonu, tworzą interwały harmoniczne, wplatające nas w Całość zawartego w nas “MakroKosmosu”.

Dźwiękopunktura© stroi organizm we wszystkich  zakresach ludzkiego życia. Stan ciała fizycznego jest zawsze odwzorowaniem harmoniki mentalno-emocjonalnej, której nastrojenie warunkuje stan zdrowia.