Indywidualna Sesja Dźwiękowa – 60min

Ma na celu przywrócenie naturalnej harmoniki ciała ludzkiego i uruchomienie zdrowienia poprzez aktywowanie mechanizmów samo-naprawczych oraz rozpraszanie podświadomych programów zaburzających ogólną równowagę życiową. Zastosowanie KAMERTONÓW PLANETARNYCH pozwala sprowadzić Harmonię Kosmosu (poprzez punkty akupunkturowe) do ciała ludzkiego-Mikrokosmosu według autorskiej metody DŹWIĘKOPUNKTURA©.
Ciało każdego człowieka powraca do równowagi poprzez zjawisko rezonansu z dźwiękami naturalnymi, dlatego efektywność uzdrawiania dźwiękiem nie jest uwarunkowana wrażliwością muzyczną ani przekonaniami.Nawet osoby głuchonieme korzystają z mocy oddziaływania dźwięku (ciało dostraja się bez potrzeby słyszenia poprzez uszy). Organizm człowieka to „filharmonia” bardzo zróżnicowanego zakresu dźwięków, które ulegają zmianom pod wpływem oddziaływania częstotliwości zewnętrznych. Jeśli są to naturalne dźwięki planet wpisanych w nas, wtedy ciało w oparciu o zjawisko rezonansu ulega nastrojeniu. Inaczej mówiąc: zostaje przywrócony naturalny wzorzec dźwięków planetarnych odwzorowanych w ludzkim ciele.

W przypadku sesji jednorazowej, nie poprzedzonej konsultacją, ma ona charakter  ogólnie harmonizujący , bowiem do przeprowadzenia ukierunkowanej terapii niezbędna jest poprzedzająca konsultacja.

W przypadku przewlekłych problemów zdrowotnych terapia obejmuje sodpowiednią serię  sesji, zazwyczaj  2 x tyg. Indywidualna ocena zmian wywołanych terapią decyduje o ilości i częstotliwości spotkań. Po przeprowadzeniu całego cyklu zalecana jest  1-2 x w miesiącu sesja harmonizująca cały organizm.

INSTRUMENTY

 GŁOS

jest najpotężniejszym instrumentem, który najdoskonalej stroi ciało na wszystkich poziomach, dzięki swej unikalnej mocy współrezonansu . Czysta, nie przetworzona sygnatura głosowa stanowi klucz do potencjału genetycznego, w którym jest zawarta instrukcja samo-uzdrawiania się ciała. Emisja czystego głosu bez nakładek emocjonalnych , bez wysiłku, bez słów, nie wpisująca się w absolutnie żadne nurty muzyczne ani wyznaniowe, jest najefektywniejszą metodą pobudzania mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowienie ciała na wszystkich poziomach oraz ma znamienne znaczenie w procesach uwalniania się z nieorganicznych zniekształceń miazmatycznych.

KAMERTONY (stalowe i mosiężne)

nastrojone na dźwięki planetarne oraz na częstotliwości antycznej skali Solfeggio. Są to małe instrumenty wykorzystywane do sesji indywidualnych w zastosowaniu punktowym (punkty akupunkturowe na meridianach) jak również eterycznym (bez-dotykowo).

Instrumenty KRYSZTAŁOWE

są wykonane z czystej krzemionki (99% SiO2), której wibracje penetrują do najgłębszych struktur ciała, wchodząc z nimi w rezonans wspomagają procesy regeneracyjne i naprawcze. Krzemionka w formie półszlachetnego kamienia jest z natury swojej piezoelektryczna i cechuje ją najwyższa elastyczność w świecie minerałów. Właśnie dlatego instrumenty kryształowe są źródłem dźwięków o nadzwyczajnej mocy akustycznej i krystalicznej czystości, która zapewnia uzdrawiająca efektywność na wszystkich poziomach ciała ludzkiego. Ich oddziaływanie można określić jako rozluźniająco-odżywczy, piezo-akustyczny masaż dla całego ciała, odczuwalny przez każdego człowieka, niezależnie od stopnia wrażliwości na dźwięki. 

Instrumenty kryształowe odgrywają wiodącą rolę w procesach uwalniania z nieorganicznej siatki matriksu Ziemi (wyjście z recyklingu/reinkarnacji dusz).

LIRA KRYSZTAŁOWA

Jest zbudowana z 8-miu kryształowych tubek harmonicznych (skala pentatoniczna) precyzyjnie nastrojonych na bazie częstotliwości 432Hz .Elastyczne zamocowanie poszczególnych elementów do konstrukcji z wysokiej jakości materiałów powoduje ,że podczas gry na instrumencie oscylujące tubki wydobywają nadzwyczaj czyste, głębokie dźwięki konsonansowe. W związku z bardzo wysokimi frekwencjami wydobywającymi się z tego instrumentu, powstaje odczucie przeniesienia się poza czas i przestrzeń. W połączeniu z dźwiękami mis kryształowych i głosu staje się efektywnym narzędziem do podróży międzywymiarowych ( uwaga:zakres doznań metafizycznych jest uzależniony od indywidualnej aktywności DNA osoby poddawanej tym oddziaływaniom).

PIRAMIDY KRYSZTAŁOWE
Precyzyjnie skonstruowane zgodnie z odpowiednimi proporcjami geometrycznymi, które powodują ,iż wydobywające się z nich dźwięki wywołują niezwykłe kojące odczucie ich przestrzenności. Sa zamocowane bezpośrednio nad ciałem osoby leżącej na łóżku. 

MISY I KAMERTONY KRYSZTAŁOWE
Stanowią fundament wszystkich sesji, bowiem ich współbrzmiące dźwięki penetrują do najgłębszych struktur ciała , a co najistotniejsze to przenoszą nas w “nieznany kosmos doznań”. Kamertony kryształowe stanowią wspaniałe dopełnienie mis.
Są stosowane zarówno eterycznie jak również stawianie na kluczowych strefach energetycznych. Spełniają ważną rolę w procesach uwalniania od podczepów i blokad energetycznych.

GONGI –SŁONECZNY, WIETRZNY, TAM TAM.
Są to potężne instrumenty o kształcie okrągłych platform, wykonanych z mosiądzu , zawieszanych na stojakach, a dźwięk wydobywa się z nich pod wpływem uderzania lub pocierania różnorodnymi pałkami. Uziemiająca moc gongów jest nieporównywalna do żadnych innych instrumentów. Całe ciało poddaje się ich „resetującemu” działaniu, które można porównać do oczyszczającej burzy z masywnym deszczem. wybrzmiewanie gongów jest absolutnie wspaniałym przygotowaniem ciała do oddziaływania bardziej subtelnymi instrumentami, których spektrum oddziaływania dotyczy obszarów bardziej subtelnych, wymagających innego „nośnika”(instrumenty kryształowe).

MISY MOSIĘŻNE
Duże misy są świetnym dopełnieniem gongów, a możliwość umieszczania ich bezpośrednio na ciele ludzkim jest dobra metodą rozpraszania miejscowych blokad wywołujących ból, uczucie zacisku lub rozpierania.
Małe misy ZEN emitują wysokie dźwięki o charakterze medytacyjnym, wprowadzając atmosferę spokoju z zanurzeniem się w głąb siebie.

TUBY HARMONICZNE (dzwony rurowe)
Obejmują dźwięki wszystkich planetarne, wprowadzając namiastkę „kosmicznej magii” podczas sesji dźwiękowej. Wytwarzane określone interwały i akordy „niebiańskich„ dźwięków oddziałują na wszystkie aspekty ludzkiej natury, przywracając im zrównoważenie, a ich rozmieszczenie dookoła leżącej osoby wywołuje przestrzenne odczucia .

MONOCHORD KONCERTOWY + TAMBURA
Nastrojony w oparciu o  432Hz. Jest to instrument , jak sama nazwa wskazuje, oparty o jedną nutę wybrzmiewaną w dwóch oktawach, co wywołuje w odbiorcy uczucie niesłychanej głębi dźwięku wydobywającego się z długich strun instrumentu (160cm). Monochord ten posiada „przyjemny” wbudowany dodatek w postaci 4-ro strunowej Tambury, której charakterystyczne zawodzące dźwięki przenoszą słuchacza w medytacyjne klimaty hinduskich świątyń.

DZWONECZKI SHANTI
są źródłem delikatnych dźwięków , przypominających wielu osobom stan niewinnej radości dzieciństwa. Szczególnie ich zastosowanie na zakończenie sesji stanowi przyjemne zwieńczenie ,a jednocześnie delikatnie wybudza ze stanu głębokiego relaksu.

GUZHENG

Jest to chiński Zither 21-strunowy. Głębia muzyki, wydobywającej się z tego instrumentu wprowadza słuchacza w orientalne klimaty Chin, skojarzone z medytacyjnym relaksem i odprężeniem. Zachwycający dźwięk całej harmonii , wydobywający się pod wpływem płynnego ruchu dłoni po wszystkich strunach wywołuje we mnie nieustający zachwyt i stanowi cudowne rozpoczęcie lub zakończenie sesji dźwiękowej.