Techniki oddechowe, głosowe i instrumentalne (kamertony, gongi, misy) do poprawy jakości zdrowia i życia.

Podczas warsztatu nauczysz się podstawowych technik oddechowych i głosowych oraz metod instrumentalnych (misy mosiężne, kryształowe, kamertony planetarne) mających na celu zdecydowaną poprawę samopoczucia w każdym momencie  życia . Codzienność niesie ze sobą mnóstwo wyzwań i obowiązków, a w konsekwencji coraz częściej odczuwasz dysharmonię w ciele i różnego rodzaju  dolegliwości upośledzające twoją sprawność intelektualno-fizyczną. 

Podczas tego spotkania doświadczysz mocy oddechu i dźwięku w odniesieniu do wszelkich destruktywnych myśli i emocji. Nauczysz się jak likwidować lęk, złość, apatię, bezsenność, ból i inne dolegliwości.

Jeśli negatywne emocje, brak pomysłów, życiowy marazm, cierpienia fizyczne dominują w Twoim życiu, to czas najwyższy samodzielnie to zmienić….Jak? ….Tego nauczysz się podczas spotkania i wyjdziesz z niego jak nowo narodzony/a. Życie jest zbyt krótkie, żeby je marnować.

Proszę pamiętać o wygodnym stroju , który w żadnym stopniu nie ogranicza ruchów i pozycji ciała. Warto wziąć grube skarpety, bowiem każde obuwie zdejmujemy przy wejściu. 

Zakres warsztatu obejmuje dwie części:

I dzień-techniki oddechowe i głosowe oraz posługiwanie się misami i gongami;

II dzień-metody posługiwania się kamertonami planetarnymi w celu ogólnej harmonizacji ciała i emocji;

Uwaga: podczas warsztatu będzie można nabyć zestaw mosiężnych kamertonów planetarnych jak również książkę “Medycyna Wibracyjna”

Jeśli interesuje Cię profesjonalne zastosowanie dźwięku kamertonów w uzdrawianiu to zapraszam na kursy dotyczące autorskiej metody :Dźwiękopunktura©