Techniki oddechowe, głosowe i instrumentalne (misy, kamertony) do poprawy jakości zdrowia i życia.

WARSZTAT JEST DOSTĘPNY W FORMIE GRUPOWEJ ORAZ INDYWIDUALNEJ .

Podczas warsztatu nauczysz się podstawowych technik oddechowych i głosowych oraz metod instrumentalnych (misy mosiężne, kryształowe, kamertony planetarne) mających na celu zdecydowaną poprawę samopoczucia w każdym momencie  życia . Codzienność niesie ze sobą mnóstwo wyzwań i obowiązków, a w konsekwencji coraz częściej odczuwasz dysharmonię w ciele i różnego rodzaju  dolegliwości upośledzające twoją sprawność intelektualno-fizyczną. 

Podczas tego spotkania doświadczysz mocy oddechu i dźwięku w odniesieniu do wszelkich destruktywnych myśli i emocji. Nauczysz się jak likwidować lęk, złość, apatię, bezsenność, ból i inne dolegliwości.

Jeśli negatywne emocje, brak pomysłów, życiowy marazm, cierpienia fizyczne dominują w Twoim życiu, to czas najwyższy samodzielnie to zmienić….Jak? ….Tego nauczysz się podczas spotkania i wyjdziesz z niego jak nowo narodzony/a. Życie jest zbyt krótkie, żeby je marnować

Uwaga: podczas warsztatu będzie można nabyć zestaw mosiężnych kamertonów planetarnych jak również książkę “Medycyna Wibracyjna”

Jeśli interesuje Cię profesjonalne zastosowanie dźwięku kamertonów w uzdrawianiu to zapraszam na kursy Dźwiękopunktury