Już w marcu 2024 rozpoczęcie cyklicznych Sesji harmonicznych w kameralnej, domowej atmosferze. Zajrzyj do zakładki WYDARZENIA.

Wszystkie instrumenty wykorzystywane podczas sesji i koncertów terapeutycznych generują czyste, nieprzetworzone dźwięki naturalnie strojące ludzki organizm. Mogą być stosowane w każdej grupie wiekowej i w dowolnym stanie zdrowia. Warunkiem ich efektywnego oddziaływania na samopoczucie i zdrowie jest wyczucie i wyważona praca z dźwiękiem, a w przypadku Dźwiękopunktury© wykonywanej przy użyciu KAMERTONÓW, istotna jest poprzedzająca diagnoza w kanonie TCM. 

LUDZKI GŁOS

Generowanie harmonicznych własnego, nieprzetworzonego głosu, bez przekazu słownego lub/i emocjonalnego, stanowi najpotężniejszy element każdej sesji lub koncertu terapeutycznego. Głos stroi najdoskonalej, na wszystkich poziomach fizycznych i metafizycznych. Korzystanie z mocy własnego głosu jest wspaniałą i zawsze efektywną kotwicą . która ma ogromny wpływ na nasz stan fizyczny i emocjonalny.

KAMERTONY PLANETARNE

Służą do Dźwiękopunktury©, czyli stymulacji punktów akupunkturowych i stref zablokowanego przepływu energii. Są wykonane z wysokiej klasy mosiądzu, co dodatkowo wzmacnia ich oddziaływanie lecznicze.

Po przystawieniu stopki kamertonu w odpowiedni punkt ciała następuje transformacja bodźca dźwiękowego na sygnał elektryczny, który poprzez sieć kanałów/meridianów dociera do układów wewnętrznych wymagających zrównoważenia, a co za tym idzie wyleczenia.

GONGI: WIETRZNY,TAM-TAM, SŁOŃCE, ZIEMIA PLATONICZNA

Potężne instrumenty o mocy transcendentalnej, mające wpływ transformujący na wszystkie aspekty życia. Możliwość wydobywania nieskończonej liczby dźwięków za pomocą zróżnicowanej palety kuleczek i pałek, czyni te instrumenty potężnym narzędziem terapeutycznym.

MISY MOSIĘŻNE

Są źródłem długo słyszalnych harmonicznych, które rozmaicie wydobywają się w zależności od sposobu aktywacji. Pocieranie wałeczkami lub uderzenia maletami  o różnej wielkości i zróżnicowanej twardości pozwala wygenerować całą harmonię dźwięków, które wspaniale balansują ciało, przygotowując je do sesji Dźwiękopunktury©

PLANETARNE TUBY HARMONICZNE

Inaczej zwane Dzwonami Rurowymi, odwzorowują Muzykę Sfer i są źródłem długo rozprzestrzeniających się  dźwięków. Podczas sesji indywidualnej przenikają na wskroś całe ciało, bowiem są rozmieszczone wokół łóżka terapeutycznego. Tuby odwzorowują Muzykę Sfer, przez co stanowią doskonałe wzmocnienie Dźwiękopunktury opartej o te same kosmiczne dźwięki. Tuby mają spore rozmiary (od 120 do 153 cm długości), co warunkuje długi czas wybrzmiewania dźwięku.

 

INSTRUMENTY KRYSZTAŁOWE:

LIRA, MISY, KAMERTON, PIRAMIDY

Regenerują system nerwowy i regulują system hormonalny i nie tylko…

MONOCHORD KONCERTOWY

Jest źródłem niepowtarzalnych dźwięków o charakterze transowym, zatem doskonale wpisuje się w klimaty medytacji jak również stanowi świetne zwieńczenie każdej sesji lub koncertu. Donośne i długie wybrzmiewanie zawdzięcza dużej długości strun (160cm). wszystkie są nastrojone na dźwięk Ziemi w cyklu Rocznym. Z jednej strony pudła rezonansowego są struny w oktawie środkowej , a z drugiej strony są struny grubsze, reprezentatywne dla oktawy niższej.

DZWONECZKI SHANTI: ZIEMIA, KSIĘŻYC, SŁOŃCE

Delikatne dźwięki, po które chętnie sięgam na zakończenie sesji do łagodnego wybudzania z każdej podróży dźwiękowej. 

Inne instrumenty wykorzystywane głównie podczas  koncertów:

  • QUANUN
  • GUZHENG
  • BĘBEN OCEANICZNY 
  • BĘBEN SZAMAŃSKI
  • KIJE DESZCZOWE
  • DZWONKI BAMBUSOWE
  • THEREMIN-CLARAVOX